Suchý zip trochu netradičně

Written by  on 20 srpna, 2023 

Dekorativní předměty – také si rádi vylepujete či věšíte obrázky na zeď, které vám něco připomínají? Například dovolenkový pobyt, filmovou hvězdu, vaše oblíbené zvíře, skupinovou fotku s vašimi spolužáky či dokonce obnaženou či spoře oděnou dívku v životní velikosti? Zavěšování obrázků na zeď může probíhat vícero způsoby, například vrtáním otvorů na hmoždinky a přišroubováním obrazu pomocí vrutů či zatloukání hřebíků, ale je ještě jeden způsob, který je velmi efektivní zejména tehdy, nechcete-li bušit do zdi, anebo nemáte dostatek sil na provrtání betonového panelu – suchý zip. Dostatečně široký pásek suchého zipu Prima obchod nalepíte na obraz a na zeď kontaktním chemoprénem nebo vícesložkovým speciálním lepidlem, a pak už jen zavěšujete obrázky na zeď, které můžete častěji měnit. Jednoduše vždy obrázek odepnete a na jeho místo přilepíte jiný.

bodláky - princip suchého zipu

Předměty v autě – chystáte se na dovolenou osobním vozem a plníte postupně jeho kufr více zavazadly? Suchý zip tu uplatníte jako přidržovací pás, kterým připevníte zavazadla k bočním stěnám zavazadlového prostoru. Nebudou se za jízdy povalovat a měnit polohu, což oceníte zejména u přepravy potravin a nápojů. Nic se nevylije, nic se nepoškodí.

pálky se suchým zipem

Svazování kabelů – když si domů pozvete elektrikáře na revizi spotřebičů, může si povšimnout, že pod vaším psacím stolem je nejen totální humbuk v přívodních šňůrách, ale některé z nich jsou skřípnuté mezi nábytkem a zdivem. Pokud se tato závada odhalí včas, šňůra se snadno vymění za novou, ale jestliže na ni šlápnete bosou nohou, lehce propocenou, slaný pot je velmi vodivý, a jistě si domyslíte, co se stane. Nenechávejte nic náhodě a udělejte si pořádek v kabelech pod psacím stolem a kdekoli jinde. Kabely opatrně svinujte, abyste je nepoškodili, a zajistěte je širokým páskem na suchý zip, který je mnohem lepší, než různé tvrdé plastové svazovače.

Category : Výrobky