Je-li muž moc citlivý

Written by  on 22 března, 2024 


Kromě jediné výjimky, kterou jsem měl kdysi možnost poznat, jsem ještě nikdy neslyšel o ženě, která by byla při sexu rychlejší než její partner. Tedy která by dříve dosáhla vyvrcholení a pak už jenom trpně čekala, až bude i on, nebo se sebrala a prostě z postele odešla. Zato znám docela dost případů, kdy je situace přesně opačná. Tedy kdy by se žena ještě milovala, jenže muž už si své odbyl.

kondom v ruce

A co z této skutečnosti vyplývá? Že by se muži měli snažit zvolnit, aby déle vydrželi. Neměli by se hned rozdráždit, ale měli by dělat více pro to, aby se přiblížili potřebám a touhám svých partnerek. A jestli to pro někoho skutečně platí, pak pro přehnaně citlivé muže. Tedy pro ty, jejichž penis je natolik citlivý, že dojde k ejakulaci skutečně extrémně brzy. Protože jakmile je po ejakulaci, už to obvykle nějakou dobu dál nejde a žena má smůlu. I když má smůlu vlastně i tento muž, protože by si tento určitě rád pobyl déle se ženou svých snů tělo na tělo, což pak ale už postrádá smysl.

Někteří muži jsou prostě při sexu moc brzy hotoví. A vlastně za to ani nemohou. Jejich tělo je prostě takové, jaké je. Funguje, ale ne ideálně. Ale to by přece nemělo znamenat, že si dotyční už nikdy dokonalý sex neužijí a své partnerky nikdy nedokážou plně uspokojit.

pár v posteli

Jenže co se s tím dá dělat?

Možná to nevíte, ale jedno řešení se nabízí. Je možné užívat Dapoxetin, který je přípravkem snižujícím právě onu někdy nepříjemnou přílišnou citlivost mužova penisu. A když se začne tento přípravek užívat, je možné zmíněný problém vyřešit. Protože pak se déle vydrží, což je snem jak partnerky takového muže, tak i jeho samotného.

I přehnaně citliví muži tak mohou zažívat ideální sex. A když je tu ta možnost, je třeba ji využít. Pokud je to i váš případ, přece byste nechtěli, aby vaše citlivost připravila vaši partnerku o tu špetku erotického štěstí.

Category : Výrobky