Ušetřete tam kde je to reálné

Written by  on 15 května, 2024 


Příliš vysoké ceny energií drtí české domácnosti
Poslední dva roky se zdražují energie ve velkém. Často nejde o jednotky ani o desítky procent, ale rovnou o stovky. A to se samozřejmě velice výrazně promítne do vašich měsíčních záloh i do konečného vyúčtování. Platit o tisíce korun měsíčně navíc si nemůže dovolit každý, ale většina dodavatelů ceny zvýšila a snižovat je bude jen velice pozvolna. Zatímco nyní už v okolních státech zlevňování občané vidí, u nás ceny tak rychle dolů nejdou.

solární panely

Mnozí lidé si řekli že raději vymění spotřebiče za ty s nižší spotřebou, ale když si spočítáte, co ušetříte za elektřinu, investice do nových spotřebičů bude možná ještě vyšší a návratnost bude dlouhá. Přesto potřebujete někde ušetřit. Cesta snižováním spotřeby nepoužíváním spotřebičů není zrovna komfortní. Když už je máte, byla by hloupost je nepoužívat. Naopak tím zbytečně přijdete o záruku – záruční doba uplyne stejně, a když spotřebiče nebude používat, může se případná vada projevit později – až nebudete mít záruku.

panely na střeše

Ideální řešení je pořídit si solární panely. Jistě vám neuniklo že spousta lidí si je nechává na dům namontovat. Je to z toho důvodu, že si chtějí vyrobit svou levnější elektřinu, kterou si také mohou uložit do baterií na později. Díky tomu jsou i méně závislí na energiích od dodavatelů. Jen si to představte – zatímco celá vesnice nebo ulice ve městě bude bez proudu, protože vedení poškodí během bouřky třeba spadlý strom, vy budete dík plným bateriím v suchu.

Pokud si delší dobu pohráváte s myšlenkou, že si panely necháte nainstalovat, ozvěte se nám a pomocí kontaktního formuláře využijte poptávku Chci návrh řešení zdarma Joyce-energie. Vyplňte všechno, co chcete vědět a my se vám ozveme s návrhem který zpracujeme přesně po vaše potřeby. Snižte závislost na dodavatelích a mějte vlastní elektřinu.

Category : Společnosti