Tyto byty jsou drahé

Written by  on 27 srpna, 2023 


Jsou tyto byty drahé proto, že jsou v osobním vlastnictví. To znamená, že to bude vaše soukromá rodinná nemovitost. Ale budou velmi dobře uložené vaše peníze a to je opravdu velká výhra, která vás ochrání před inflací. Ta nám bere z našich vydělaných i ušetřených peněz velký díl, bohužel. Takže co nyní uděláte? Vy potřebujete finance na nákup bytu do osobního vlastnictví. Ale nechcete žádat o půjčku v bance, tam by vám nemuseli úředníci vyhovět. Myslíte si, že nemáte dost vysoké rodinné příjmy a to by mohlo v případě schválení peněžní půjčky být na závadu. Také by mohly vadit záznamy v registrech.

peníze na byt

To znamená, že jste se někdy opozdili s nějakou platbou. Například s platbou pojistného. Takže se tomu chcete vyhnout a to šikovně. Požádáte totiž o půjčení financí nebankovní společnost a budete u ní žádat z jejich nabídky produkt americká hypotéka bez registru. Je to poměrně jednoduché, bez zbytečných formalit vám školení zaměstnanci poradí a pomohou peníze na byt do osobního vlastnictví získat. Jen pamatujte, že si tyto nebankovní společnosti hlídají řádné splácení půjčených peněz. U americké hypotéky bez registru musíte ručit nějakou nemovitostí. Po ukončení splácení hypotéky bude tato záruka samozřejmě zrušená.

získala jsem hypotéku

Výhodou tady je, že tato společnost toleruje zápis v registru a také jim nevadí vaše nižší výdělky. Stačí tady jen vaše schopnost půjčené peníze řádně splácet. A to v dohodnutých termínech i částkách. Takže nyní vám již nestojí nic v cestě, abyste získali svůj vlastní byt, protože už vás nebaví platit velké sumy za nájem u vašeho pronajatého bytu. Požádáte nyní u nebankovní společnosti o finanční půjčku a jako záruku, že budete řádně splácet hypotéku, dáte svou nemovitost, například zahradu se zahradním domkem. A máte vystaráno, budete celá rodina bydlet ve vlastním bytě, který bude jen váš.

Category : Finance