Rychlé stěhování nám dělá starosti

Written by  on 25 srpna, 2023 


Stěhování patří k nejstresovějším životním situacím, a to zejména tehdy, jde-li o neplánované akce na poslední chvíli, kdy se musíte během pár dnů sbalit a přestěhovat sami, protože stěhováci mají zamluvené zakázky na dva týdny dopředu. Stává se to například tehdy, vypoví-li vám pronajímatel nájemní smlouvu ze závažných rodinných důvodů, a chce se s vámi dohodnout, třeba za úplatu, abyste nehleděli na tříměsíční výpovědní lhůtu, ale pokud možno opustili byt již do čtrnácti dnů.

ocelové kontejnery

Jistou výhodou je, pokud máte k dispozici například chatu vašich rodičů, kam se můžete dočasně nastěhovat, anebo se dohodnete, že ji necháte na své náklady rekonstruovat a budete tu moci bydlet natrvalo. Existuje i řada jiných možností, jak si poradit, každopádně se můžete dostat do situace, kdy bude zapotřebí někam umístit vaše věci na dočasnou dobu, než se v objektu uvolní bytový prostor, například dva volné pokoje, podkrovní místnosti atp. Může se vám tu hodit nějaký úložný skladový box, například ocelový přepravní kontejner.

přeprava kontejnerů po moři

Pronájem kontejnerů z Prahy je služba, která vám zajistí kontejner pro umístění vašich věcí na dobu řádově v týdnech i měsících. Bude-li zapotřebí, lze tu skladovat cokoli třeba celý rok, například po dobu stavebních prací, kdy musí být objekt téměř zcela vyklizený. Nemusíte mít obavy, že by cokoli přišlo k úhoně, neboť kontejnery jsou velmi robustní a musí vydržet v neporušeném stavu po dobu plavby na moři, a to i za bouřlivého počasí.

Kontejnery jsou uzamykatelné a zabezpečené proti náhodnému vniknutí neznámým pachatelem, ostatně dobývat se násilím do plechového boxu je poměrně slyšitelná záležitost, a případný nezvaný host se tím prozradí i v noci. Zásadní výhodou tohoto řešení je ale hlavně to, že je kontejner umístěný přímo na vašem pozemku, doslova a do písmene jej máte přímo u nosu, takže nemusíte kvůli každé drobnosti vážit dalekou cestu někam mimo domov.

Category : Společnosti