Pronájem vozu na víkend se slevou

Written by  on 20 července, 2023 

Půjčte si auto na víkend za výhodnější cenu z autopůjčovny Milan. Některé autopůjčovny nabízí svá vozidla výhodně právě v těchto dnech, čímž podporují víkendové cestování na různé výlety a podobné akce v průběhu volného času. Toto se vyplatí zejména lidem, co žádné auto nemají, a ani si jej nehodlají pořídit, protože se jim zkrátka finančně nevyplatí.

bílé auto

Mít v dnešní době auto je docela přepych, i když se zdá, že jsou automobily dostupnější, než tomu bývalo dříve. To je sice pravda, zejména co se týče ojetin, jenže čím starší ojetina, a čím více ujetých kilometrů, tím větší pravděpodobnost dalších investic. Pokud bychom však předpokládali, že koupíte ideální vůz, co po vás nebude chtít po dobu deseti let ani jeden náhradní šroubek, pak musíte počítat s následujícími položkami:

Povinné ručení – představte si, že je vám dvacet let, právě jste si zařídili řidičský průkaz, ale nemáte vlastní vůz, takže si jej půjčujete od rodičů. Budete této výpomoci využívat třeba deset let, a teprve pak se rozhodnete koupit vlastní auto. I když se z vás stanou velmi dobří řidiči, žádná z pojišťoven toto nezohledňuje, pokud nemáte vlastní vůz. Budete pak považována za začátečníka a platit povinné ručení v nejvyšší sazbě, a to není rozhodně zanedbatelná částka.

silniční provoz

STK, kapaliny, pneu, dálniční známka, parkování – co dva roky musíte platit STK, každý rok dálniční známku a měnit pneumatiky a provozní kapaliny, a někde řešit i výdaje za placené parkování. I kdybyste neujeli ani kilometr, auto bude prostě žroutem peněz. Jestliže tedy nutně vozidlo nepotřebujete, například pro svou práci, a můžete dojíždět do zaměstnání hromadnou dopravou nebo na kole, případně chodit pěšky, pak stojí za úvahu namísto do ojetiny investovat do občasného pronájmu vozidla, které z vaší strany nevyžaduje kromě ceny půjčovného (a spotřebovaného paliva), případně vlastního pojištění, žádné výdaje.

Category : Společnosti