Otec a syn

Written by  on 16 března, 2024 


Všichni otcové to tak mají. Těší se na svého potomka a pak už je to jejich miláček, kterému by snesli modré z nebe. Kupují mu hračky a vzpomínají, jaké měli oni. A někteří si je schovávali právě pro tuto příležitost. Velká většina dárků se tedy podobá minimálně zaměřením těm, se kterými si hráli jako děti tatínkové. Měl otec velké červené hasičské auto? Kdysi jen dřevěné? Syn bude mít také takové, ale už na dálkové ovládání.

A tak to je s naprosto vším.

Když už zůstaneme u těch aut a autíček, je jasné, že tohle mají kluci moc rádi. Ti nejmenší ještě netouží po nějakých detailech, ale později se jim rozhodně věnovat budou. A budou rádi za každé další autíčko, pokud je to ovšem jak se říká chytne. Je docela dobře možné, že se pak z nich stanou vášniví sběratelé modelů autíček. To se hodně stává, že to kluci přenesou do puberty, kde je to nepustí a oni sbírají dál. Pravda, už si s tím tak moc nehrají, ale jen se dívají na detaily a tak podobně.

model auta

Za naší mladé generace byly takzvané angličáky. Tento model auta byl kovový. Velká většina jich měla otvírací dveře a někdy i od kufru. Což se mezi kluky velmi cenilo. Ale sehnat něco podobného nebylo jen tak. Proto se takový model hodil ke chlubení mezi ostatními. Takový kluk byl king a patřil k těm nejžádanějším kamarádům.

model auta

Nevím, jaká je dnešní situace a malými kluky, ale jsem přesvědčen, že je pro ně stále model auta tím nejvhodnějším dárkem. Rozhodně je to lepší a rozumnější než nějaké hloupé zbraně. Tedy jejich repliky a modely. Autíčkem pro kluka nelze nikdy nic pokazit.

Vážení tatínkové a dědové, pokud zrovna přemýšlíte, čím zase potěšit svého syna nebo vnuka, tak už přemýšlet nemusíte. Prostě jen klikněte na odkaz o několik vět výše a sami uvidíte, že se ocitnete v ráji. Tedy v ráji autíčkářském. Zde si vyberte sami nebo s někým co potřebujete a počkejte, až vám autíčka přijedou před dům.

Category : Výrobky