Měkký sedák

Written by  on 27 srpna, 2023 


Je opravdu hodně lidí, kteří ji bohužel trpí nějakým postižením a tím pádem také potřebují nějaké kvalitní kompenzační pomůcky. Já si vzpomínám, když moje babička spadla ze žebříku, když trhala třešně. A zlomila si nohu a potom ji měla tři a půl měsíce v sádře, takže se také těžce pochybovala. Pro ni byly samozřejmě také vhodné kompenzační pomůcky, jako například berle a později také hůlka. Ani nevíte, jak babičku to štvalo, protože babička žila opravdu hodně aktivní život a také s dědečkem měli spoustu zvířat, takže péče o zvířata potom padla jenom na dědečka. Jenomže já jsem také pomáhala, protože mi bylo opravdu líto, že dědeček je na všechno sám a že babička jenom leží doma se zlomenou nohou, kterou si dokonce zlomila nadvakrát. Takže pomoc samozřejmě potřebovali. A po pár letech, když už dědeček nemohl chodit, tak musel také mít kolečkové křeslo a potom také zdravotní židli.

Sedák je prodyšný.

Musel mít takovou kvalitní zdravotní židli, aby netrpěl potom dekubity, protože dědeček většinu času buď proležel a nebo proseděl. A aby dědeček měl opravdu co nejvíce pohodlí, tak jsme se s mojí maminkou rozhodly, že mu také pořídíme sedák na zdravotní židli. Takže s rodinou jsme šli do lékárny, kde jsme se podívali do katalogu, bychom pořídili opravdu kvalitní sedák na zdravotní židli.

Měkký sedák.

Chtěli jsme spíše nějaký vyvýšený, kdyby dědeček se snažil vstávat ze svého kolečkového křesla. Já si myslím, že pokud znáte někoho, kdo je na vozíku a nebo na lehčím kolečkovým křesle, že by se mu také hodil sedák na zdravotní židli. Může v tom být i otvor, aby se mu lépe sedělo a nebo, aby se člověk nezapařil na kolečkovém křesle. Sedák na zdravotní židli seženete jak na internetu, tak také klasicky v lékárně, ale hledejte vždycky většinou ten nejvíce kvalitní sedák na zdravotní židli, abyste byli spokojeni vy a hlavně ten, kdo sedák na zdravotní židli bude užívat.

Category : Výrobky