Které oblečení je výhodné nakupovat v second handech

Written by  on 20 září, 2023 


Second handy si v současné době udržují velmi dobrou pověst díky bohatému sortimentu. Jsou na tom nesrovnatelně lépe, než v devadesátých letech, kdy tyto obchody u nás začínaly působit. Větší výběr je dán také tím, že je trh s oděvy a obuví poměrně nasycen mnoha výrobci a obchodníky, a tím pádem mohou lidé více odkládat to, co již nepotřebují, co jim velikostně nesedí, nebo se jim přestalo líbit, a co přitom nakoupili před pár lety či měsíci v běžných obchodech. Second hand eshop se tak plní tričky, košilemi, halenkami a dalším zbožím, a vy máte možnost to, co se vám zalíbí, a velikostně odpovídá, pořídit v kamenných prodejnách či e-shopech. Některé oblečení se ale nakupuje výhodněji, než jiné.

dívka ve svetru

Dámská a pánská pyžama – snad nejjednodušší je nákup pyžam. Ta bývají vždy volnější, v pase na gumu, a dají se roztáhnout či smrsknout tak, že jeden kus pyžamových kalhot obléknou dva lidé – jeden silnější postavy a druhý štíhlý. I přesto se však vyplatí mít proměřené tělesné míry a sázet spíše na jistotu, než na to, že to „nějak dopadne“.

Trička a mikiny jednoduchého střihu – jakýkoli volnější ležérní oděv se nakupuje snáze, protože je tu podobně, jako u pyžam, větší velikostní rozsah. Jednoduchý střih (mikina s kulatým výstřihem přes hlavu a bez kapuce) má výhodu v tom, že se na něm nemá co pokazit, a není tu nic komplikovaného, žádné složité zapínání na zip či na knoflíky nebo patentky, kapsy na zapínání atp.

dívka s růží

Sportovní kalhoty a tepláky – opět zde platí známé pravidlo, že čím složitější výrobek, co se týče střihu a stylu, tím větší pravděpodobnost nějakého problému a nedostatku. U sportovních tepláků je výhodné zapínání na šňůrku nebo na suchý zip, a pokud nemají zdrhovací zip, není tu mnoho možností poškození oděvu. Sportovní http://www.sportovnidnykolin.cz/ kalhoty a tepláky, zejména ty tříčtvrteční, se velmi dobře a pohodlně nosí na doma nebo venku při různých sportovních aktivitách.

Category : Výrobky