Jaké výhody mají elektronické cigarety?

Written by  on 21 července, 2023 

Elektronické cigarety. Velké téma poslední doby. Hodně se mluví o tom, zda jsou škodlivé, či nikoliv. Jaký je závěr?

Výzkumy ještě nejsou u konce, ale už teď je jasné, že vapování elektronických cigaret je zdravější, než kouření klasických cigaret. Papírové cigarety totiž obsahují daleko více škodlivých látek, než elektronické cigarety. Už jenom pro to, že u elektronických cigaret nedochází ke spalování nebezpečných látek a neobsahují dehet. Sice obsahují nikotin, ale je možno si zvolit i náplně které obsahují nikotinovou sůl, která se snadněji vstřebává do těla a vstřebává se pomaleji. Je ale možno si zvolit i náplně zcela bez nikotinu. Takovou možnost využívají třeba bývalí kuřáci, kteří se nechtějí vzdát kouření, ale už nechtějí být dále závislý na nikotinu.

vape pod

Elektronické cigarety mají spoustu výhod oproti normálním cigaretám. V první řadě, nezapáchají. Pára, která z elektronických cigaret vychází jen bez jakéhokoliv zápachu, nebo jsou jemně voňavé, podle toho, jaký liquid v elektronické cigaretě je. Z toho důvodu nemusíte cigarety kouřit jen venku, ale můžete je kouřit prakticky kdekoliv, aniž by to někdo poznal.

Elektronické cigarety jsou také velmi elegantní. Prodává se spoustu druhů, v různých designech. Pro elegantnější variantu můžete zvolit vape pen e-cigo.cz. Můžete si cigarety zvolit v různých velikostech i barvách.

liquid

Jestli vám chybí ochucené cigarety, jsou elektronické cigarety pro vás to pravé. Ochucené tabákové cigarety už jsou dávno minulostí, jelikož jsou zakázané. Za to liquidy do elektronických cigaret seženete v jakékoliv příchuti si vzpomenete. Můžete si zakoupit již hotové liquidy s různou silou nikotinu, anebo si je dokonce namíchat sami podle toho, na jaký liquid máte chuť. Můžete smíchat i několik aromat dohromady a vytvořit si tak zcela vlastní, originální příchuť.

Category : Výrobky