Jaké luxusní reklamní předměty darovat vašim blízkým

Written by  on 14 srpna, 2023 

Něco z kosmetiky – pořídíte-li k Vánocům kosmetickou sadu pleťového krému, sprchového gelu, šamponu, kondicionéru a balzámu na chodidla, bude mnohem působivější, když všechny tyto výrobky zabalíte do pergamenového papíru a vložíte do kosmetické tašky s jedinečným potiskem. Třeba do červené nebo modré tašky s bílými nápisy, s nějakým vámi vymyšleným věnováním, například s oblíbeným sloganem a citátem, životním heslem a moudrostí anebo připomínkou společně strávených chvil na dovolené.

žlutý deštník

Deštník – deštníky sice bývají spíše sklopené na věšáku v předsíni, ale jakmile se venku rozprší a roztáhnete jeho velkou plochu nad hlavu, může to být perfektní možnost, jak oslovit kolemjdoucí různými nápisy či obrázky. Na deštnících se dobře vyjímají motivy květin či zvířat nebo akvarijních ryb, ale můžete to zkusit i s nějakým vtipným textem, například citátem z oblíbeného českého filmu, třeba z filmu Trhák: „Před hájovnou stojí zaražený pilot“.

Elektronika – předměty s potiskem nemusí být vysloveně pouze textilního charakteru, klidně můžete nechat potisknout i powerbanku, flash disk, USB HUB, myš či externí disk. V této oblasti je k dispozici mnoho možností a potisk na těchto předmětech, kupříkladu v podobě křestního jména či přezdívky, dokáže rozveselit nejednu tvář.

žlutý hrnek

Nádobí – tisknout se dá na ledajaké luxusní reklamní předměty, jistě jste již někde zahlédli, nebo máte dokonce doma, hrnky s potiskem. Kromě hrnků to mohou být sklenice, láhve na vodu (karafy), termosky, ale i misky nebo talíře. Když si dokážete vymyslet originální potisk, může to být skvělý dárek pro každou příležitost, a to nejen na Vánoce, ale třeba k narozeninám či jmeninám. Hrnky a sklenice jsou vhodnou formou dárku i na rozlučku s vašimi spolužáky ze střední školy, s nimiž se možná vidíte naposledy, anebo jen při zvláštních příležitostech abiturientských srazů po X letech.

Category : Výrobky