Hledáte zubaře?

Written by  on 7 června, 2023 

Mít svého praktického lékaře je pro nás běžná věc. S odbornými lékaři je to horší, protože je jich méně. A co se týče zubních lékařů, tam je situace nejhorší. Mnoho tisíc lidí napříč celou republikou nemá svého zubního lékaře. Důvodů této situace je hned několik. Mnoho starších zubařů odešlo do důchodu, mladých moc nepřibývá, a když nový zubař otevře ordinaci, většinou má do pár hodin zcela zaplněnou kapacitu a lidé na registraci čekají i několik hodin ve frontách. O této situaci ví vlády i ministerstva několik let, ale zatím nikdo neudělal nic pro to, aby se situace začala lepšit.

bílé zuby

Dokonce ani v hlavním městě a jeho okolí to není o nic lepší. Zubařů je málo i tady, a tak i lidé z Prahy musí jezdit často desítky kilometrů za ošetřením. Situaci příliš nepomáhají ani sami lidé, kteří zanedbávají preventivní péči o svoje zuby a potom čekají, že nějaký zubař dokáže zázrak a že je vezme samozřejmě ihned. Jenže to není možné a tak se stav zubů zhoršuje doslova každým dnem. Pokud máte zuby plné kazů a jsou zralé na vytrhání, ani ten nejlepší zubař Praha vám nedokáže pomoct jak byste si představovali. Co dělat pro to abyste nemuseli hledat zázraky?

zubní násroje

Kartáček je nejlepší přítel zubů
Pro zdraví zubů je primární správná péče, která tkví ve správném https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/jsem-na-spravnem-miste-rika-o-novem-tymu-motocyklista-jezek-20171205.html čištění. Používání vhodných kartáčků je základem správné zubní péče. Je nutné si vybrat vhodnou tvrdost, aby kartáček zbytečně nebrousil zubní sklovinu a dásně. Zapomínat by nikdo neměl ani na mezizubní kartáčky či zubní nit, protože právě mezi zuby se vyskytuje nejvíc kazů. Méně nebo dokonce vůbec nečištěná místa na zubech jsou obalena zubním plakem, a právě ten způsobuje kazy. Pokud tomu chcete předejít, je nutné si zuby dobře čistit a také si samozřejmě zkusit najít zubaře. Pokud jste z Prahy a okolí, registrace ještě bere moderní Clinic+.

Category : Výrobky