Erotické boty pro zlepšení vašeho partnerského vztahu

Written by  on 15 července, 2023 

Foot fetish je nejznámějším druhem fetišismu, zejména mezi muži, i když to není ryze mužská záležitost. Ve společnosti bývá považován spíše za úchylku a mnoho lidí tento termín vůbec nechápe a nerozlišuje mezi skutečným fetišismem, a mezi přirozenou sexuální touhou. Fetišistu příliš nezajímá žena či dívka, v tomto případě nositelka fetish obuvi nebo dámských punčoch, vzrušují je pouze boty jako takové, či punčochy, a spolu s nimi o chodidla.

erotické boty

Rozdíl mezi fetišistou a skutečným milujícím partnerem je v tom, že partnera vzrušují (kromě samotné osobnosti, samozřejmě) i různé tělesné partie milované dívky, ale mnohdy i spodní prádlo, silonové punčochy nebo boty, co nosí a obouvá. Vzrušuje jej přirozená vůně ženského potu a vnímá ji jako součást milostného aktu. Toto je také naprosto přirozený projev sexuální aktivity a můžeme dodat, že dokonce jeden z nejsilnějších, co zvyšují hladinu testosteronu a přispívají k tomu nejlepšímu sexu, jaký lze v partnerském soužití vůbec prožít.

kresba nahé ženy

Muži milují ženský pot, rozpoznají v něm vhodného „kandidáta“ na budoucí potomstvo, aby se zkrátka nenarodily „debilní“ děti. A právě na chodidlech bývá velmi intenzivní a vzrušující. Toto je také jeden z důvodů, proč muži tak rádi zouvají partnerkám boty přímo v posteli, je to výraz touhy po pohlavním spojení a ženy by měly tento signál vnímat nejen přirozeně, ale také jako jistý výraz sebevědomí, protože si tím potvrzují svou přitažlivost.

Mít doma erotické boty tedy není nic pohoršujícího a „ujetého“, ale spíše naopak něco, co dokáže vzájemný partnerský vztah okořenit a vylepšit. A co říci na závěr? Čím lepší vztah v posteli, tím větší šance na kvalitní partnerství i v běžném životě. A čím více spokojených lidí ve společnosti, tím méně konfliktů a nevraživosti mezi lidmi, méně stresu a vypjatých situací.

Category : Výrobky