Co si vzít na dovolenou?

Written by  on 17 března, 2024 


Už je to tady. Začíná léto, a to je moje nejoblíbenější období. A nejenom z důvodu, že si užívám tepla, ale taky proto, že je prostě všechno úžasné. Lidi jezdí na dovolenou, grilují, jezdí k moři na dovolenou a podobně. Já se za měsíc na dovolenou chystám a už se opravdu nemohu dočkat, až znovu uvidím moře. Tentokrát jsem si vybrala dovolenou v Egyptě. Tam jsem ještě nebyla a mým snem bylo vždycky Egypt navštívit. Takže letos pojedu tam. Co vždycky nesnáším na plánování dovolené je ale sepisování věcí, které si musím s sebou vzít. Vždycky se mi totiž stává, že něco zapomenu. Doufám, že tento rok se mi to nestane.

s

Jednou z věcí, kterou si určitě musím přibalit do kufru, jsou stylové sluneční brýle luxbryle.cz. V dnešní době je to nutnost. Hlavně proto, že já jsem háklivá na sluneční svit a vždycky ze slunka slzím. Zato když si dám sluneční brýle, cítím se příjemně a komfortně. Taky si nesmím zapomenout vzít s sebou i krém na opalování, protože minule na dovolené jsem si bohužel pěkně spálila záda a dost to bolelo. Letos stejnou chybu ale neudělám, a tak jsem si krém na opalování rychle přibalila taky do kufru. A teď nastává ta nejdůležitější část – výběr oblečení na dovolenou.

s

V šatníku mám nespočet kousků, které bych si na dovolenou chtěla vzít, jenže samozřejmě se do kufru všechny nevlezou a asi by bylo zbytečné je s sebou i všechny tahat, když na dovolenou jedu na dva týdny. U mě výběr letních kousků na dovolenou bývá vždycky drama a než se rozmyslím, které kousky si s sebou vezmu, trvá mi to většinou několik dnů, takže vždycky přemýšlím dopředu. No a o knížkách ani nemluvím. Na lehátku na sluníčku se totiž i nádherně čte a pro mě je to u pláže prostě odpočinek. A čtení je moje záliba, takže si minimálně dvě knížky s sebou na dovolenou letos vezmu a budu je číst. Jak to máte vy?

Category : Výrobky