Berete doplňky stravy?

Written by  on 15 července, 2023 

Všichni chceme vypadat dobře a to i v pozdějším věku. Během života se na našem vzhledu podepisuje stárnutí, také náš životní styl, který není vždy zcela příkladný. Člověk stárne od narození, a první známky stárnutí můžeme na svém těle pozorovat zhruba od 25. roku, kdy se objevují první vrásky. Nejčastěji je můžeme pozorovat okolo očí, a postupně se přidávají další v oblasti úst a také na čele. Výskyt vrásek se liší podle naší genetiky, a také podle toho, jak často používáme mimické svaly. Pokud chcete snížit výskyt vrásek, je nutné snížit krčení čela a mračení.

tablety kolagen

Jednou z látek, které nám mohou pomoct vypadat mladší i v pozdějším věku, je kolagen. Na trhu dnes díky vlivu známých osobností najdete spoustu výrobců, kteří prodávají svůj kolagen ve formě kapslí a nebo prášku. Každý si zkusí to, co mu vyhovuje nejvíce, ale větší popularitě se těší práškový kolagen, který se jednoduše smíchá s vodou.

Úplně nejkvalitnější je rybí kolagen, který je vyroben z mořských ryb, a který pomáhá tělu suplovat kolagen, o který už přišlo. Naše těla si je umí tvořit sama, nicméně postupem času tuto schopnost nadobro ztrácí, a proto je na místě kolagen užívat. Pokud jej začnete brát včas, zbavíte se jak předčasného stárnutí, tak i problémů s klouby, vlasy a nehty. Kolagen je za všechno toto odpovědný, a pokud jej budete mít v těle dostatek, budete mít zdravé klouby, pevné nehty, vypnutější pokožku a samozřejmě i hezčí vlasy. Byla by škoda nevyužít možnost zpomalení stárnutí, když ji máte.

prášek kolagen

Pečujte o klouby
Vzhled je jedna věc, ale daleko důležitější je to, v jakém stavu jsou naše klouby. Bez nich nemůžeme chodit, a to značně snižuje kvalitu života. Proto je nutné o klouby pečovat, s čímž nám může pomoct právě kolagen. Při pravidelném užívání snížíte riziko artrózy na minimum, a nebude vám hrozit výměna kloubu.

Category : Výrobky